
Az MSZP fizetésemelést követel, mert meggyőződése, hogy az elvándorlást és a pályaelhagyást legfőképpen a közszférában dolgozók alacsony fizetése okozza – jelentette ki a párt elnöke szombaton Nagykanizsán, sajtótájékoztatón.Tóbiás József szerint tíz kórháznyi orvos hiányzik ma Magyarországon, és egy szociális munkás annyit keres, mint akit gondoz. Az MSZP elnöke elfogadhatatlannak nevezte, .. [Folytatás a lenti linken]


