Időközi választás Újpesten – MSZP: a fideszes szavazóknak is “elegük van”
Az MSZP elnök-frakcióvezetője szerint az újpesti időközi országgyűlési választáson kiderült: a fideszes szavazóknak is “elegük van”, a távolmaradók azt üzenték, hogy egyetértenek az utcán tüntetőkkel és az újpesti választók többségével. Tóbiás József hétfőn Budapesten,...


