Lecserélik a Főgáz túlméretezett mérőóráit
Nem mindig voltak indokoltak a korábbi hálózatfejlesztések a Főgáz Zrt.-nél, ami a fogyasztók jelentős részének többletköltséget okozott, az érintettek mérőóráit ezért a társaság most saját költségén lecseréli – jelentette be Németh Lászlóné, a Miniszterelnökség...


