Jobbik: elfogadhatatlan a belépési hozzájárulás az idősotthoni férőhelyek esetében
A Jobbik szerint elfogadhatatlan a belépési hozzájárulás bevezetése fővárosi idősotthoni férőhelyek esetében. Novák Előd, a Jobbik alelnöke szerdán Budapesten, a Kamaraerdei úti Idősek Otthona előtt tartott sajtótájékoztatón úgy fogalmazott: pártja szerint “elfogadhatatlan, hogy fizetőssé...


