Brókerbotrány – Feljelentést tesz az MSZP nyíregyházi elnöke a vízgazdálkodási társulat értékpapírjai ügyében
Ismeretlen tettes ellen tesz feljelentést Nagy László, az MSZP városi elnöke a Nyíregyháza Városi Csatornamű Építő Vízgazdálkodási Társulat által mintegy 300 millió forint értékben vásárolt Quaestor és Hungária értékpapírjai ügyében.A szocialista politikus kedden sajtótájékoztatón...


