Egy kiló kábítószert találtak egy nyíregyházi férfinél
Egy kilogramm kábítószert, új pszichoaktív anyagot találtak a rendőrök egy nyíregyházi férfinél – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedden az MTI-vel.Fehérvári Marietta elmondta, hogy a 40 éves férfit előzetes bűnügyi információk alapján igazoltatták...


