Ötszáz határsértőt fogtak el az országban, többségüket Csongrád megyében
Ötszáz határsértőt fogtak el az országban, közülük 379-et Csongrád megye déli részén – tájékoztatta a rendőrség csütörtök reggel az MTI-t. A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálatának közleménye szerint a legnagyobb csoportot Ásotthalom külterületén tartóztatták föl:...


