Fogyasztóbarát település címet nyert Székesfehérvár
Székesfehérvár tizenharmadikként az országban elnyerte a Fogyasztóbarát település címet, az elismerést kedden adta át a város polgármesterének Koszorús László fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkár.Koszorús László az ünnepségen hangsúlyozta: Székesfehérvár figyelemreméltó pályázatot nyújtott be a Nemzeti...


