Műszaki hiba miatt csak gyalogosokat fogad a lónyai határállomás
Ukrán oldali műszaki hiba miatt csak gyalogosokat fogad a Lónya és Harangláb közötti magyar-ukrán határállomás szombat délelőtt 9.30 óta – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata a rendőrségi honlapon.A www.police.hu oldalon olvasható közlemény szerint...


