Halálos baleset történt a 37-es számú főúton
Kamionnal ütközött egy személyautó szombat reggel a 37-es számú főúton Bodrogolaszi és Sárospatak között. Az autóban ülő két ember a helyszínen meghalt – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.Szabó-Berdár Csilla elmondta, a...


