OGY – Gúr Nándor és Rétvári Bence a legaktívabb felszólalók
A szocialista Gúr Nándor hangját lehetett a legtovább hallani és a kereszténydemokrata Rétvári Bence felszólalásaiból volt a legtöbb az Országgyűlési idei ülésein, tizenhárom képviselő maradt néma. A parlament honlapján elérhető statisztikák alapján Gúr Nándor...


