MSZP: egy gombnyomással csökkenteni lehetne a gáz-, a villany és a távhőszámlákat
Az MSZP szerint felháborító, hogy a kormány több tízmilliárd forintot öl az állami közművállalat létrehozásába, miközben egyetlen gombnyomással csökkenthetné a gáz-, a villany és a távhőszámlákat. Tóth Bertalan, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese kedden Budapesten...


