Merkel Budapesten – Jobbik: Orbán Viktor újfent másról beszélt, mint amit tett
A Jobbik álláspontja szerint a kormányfő másról beszélt, mint amit tett Angela Merkel német kancellárral folytatott találkozóján. Bana Tibor, a párt országgyűlési képviselője, a parlament európai ügyek bizottságának alelnöke hétfőn a találkozóra reagálva azt...


