Az Európai Magyarországért demonstráltak Budapesten
Tavasz jön – Orbán megy! – Tüntetés az európai Magyarországért címmel tartottak demonstrációt vasárnap Budapesten, a Kossuth Lajos téren a Százezren az Internetadó ellen, valamint a 60 ezren a Magánnyugdíjukért elnevezésű Facebook-csoport szervezésében. Gulyás...


