Tizenhét éves fiú rabolt ki egy dohányboltot Vásárosnaményban
Tizenhét éves fiú rabolt ki egy dohányboltot Vásárosnaményban, a rendőrök elfogták, és kezdeményezik előzetes letartóztatását – tájékoztatta a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata pénteken az MTI-t. A jándi fiatal csütörtök este késsel a kezében fenyegette...


