Még kisebb cukorfogyasztásra ösztönöz az Egészségügyi Világszervezet
Az egyre növekvő elhízás miatt várható volt, hogy az Egészségügyi Világszervezet hamarosan egy újabb irányelvet ad ki a cukorfogyasztás mennyisége kapcsán, ami nemrégiben meg is történt.


