Aranycsempészt fogtak el a beregsurányi határátkelőhelyen
Több mint 20 millió forint értékű aranyat csempésző autóst fogtak el a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a beregsurányi határátkelőhelyen – közölte a NAV szombaton az MTI-vel.Közleményük szerint a pénzügyőrök egy ukrán rendszámú...


