Új országos székházba költözött a Magyar Munkáspárt
Új székházba költözött a Magyar Munkáspárt országos központja. A pénteki budapesti avatóünnepségen Thürmer Gyula elnök arról beszélt, hogy egy 21. századi párt arculatának megfelelő épületben folytatják a munkát. A politikus azt mondta, a párt...


