Új CT-berendezéseket adtak át a Honvédkórháznak
Újgenerációs CT-berendezéseket adták át csütörtökön a Magyar Honvédség (MH)Egészségügyi Központjában. A honvédelmi tárca céltámogatásából finanszírozott több mint 426 millió forintos beruházás révén az eddigieknél is hatékonyabb lesz a betegek kezelése, a kóros elváltozásokat gyorsabban...


