Három határátkelőt adtak át a szerb-román határszakaszon
Három határátkelőt adtak át szombaton a szerb-román határszakaszon, a Kunszőlős (Lunga) – Nákófalva (Nakovo) közötti átkelőt Aleksandar Vucic szerb és Victor Ponta román miniszterelnök nyitotta meg. A Bánság vajdasági részét Temes megyével összekötő határszakaszon...


