LMP: új települési adók jöhetnek a kormányzati forráskivonás miatt!
Az LMP szerint a kormány “végleg kivéreztette az önkormányzatokat”, ezért a települések jövőre kénytelenek lesznek még több új adót bevezetni közfeladataik ellátására. Gerstmár Ferenc, az ellenzéki párt önkormányzati szakszóvivője hétfőn az MTI-nek elmondta, az...


