Két autó ütközött a 35-ös úton, hárman megsérültek
Két személyautó ütközött Debrecen és Józsa között vasárnap délután, a 35-ös számú főúton történt balesetben hárman megsérültek – közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel. Rácz Máté elmondta, hogy az egyik sérült...


